Խնդրում ենք սպասել...
Այսօր`  երեքշաբթի, 20 օգոստոսի, 2019 թ.

Իրադարձություններ

Հայտնի են Համահայկական խաղերի սպորտային պարերի մրցաշարի հաղթողներն ու մրցանակակիրները

18:20, երեքշաբթի, 13 օգոստոսի, 2019 թ.
Հայտնի են Համահայկական խաղերի սպորտային պարերի մրցաշարի հաղթողներն ու մրցանակակիրները

Համահայկական 7-րդ ամառային խաղերի շրջանակներում կայացել է սպորտային պարերի մրցաշար։ Հայտնի են հաղթողները և մրցանակակիրները՝ ըստ տարիքային խմբերի։

Բրոնզ 9-12 /ST/ զույգեր

1. Խաչատրյան Գուրգեն, Հովակիմյան Սոնա՝ Էջմիածին
     2. Բադալյան Տիգրան, Կարապետյան Գայանե՝ Էջմիածին
     3. Աբրահամյան Նարեկ, Ավետիսյան Ալիսա՝ Երևան
     Բրոնզ 10-11 զույգեր

1. Աբրահամյան Նարեկ, Ավետիսյան Ալիսա՝ Երևան
     2. Դուշիյանց Ռոման, Դավթյան Մարինե՝ Գյումրի
     3. Խալաթյան Արման, Ղափանյան Մոնիկա՝ Գյումրի
     Բրոնզ 13-15 զույգեր

1. Մարտիրոսյան Ռուբեն, Զաքարյան Ժաննա՝ Երևան
     2. Գևորգյան Մեսրոպ, Գևորգյան Գալինա՝ Ստեփանակերտ
     3. Ղահրամանյան Մարատ, Չալյան Էմմի՝ Ստեփանակերտ
     Արծաթ 12-15 զույգեր

1. Էլոյան Արամ, Գորեյան Լիանա՝ Երևան
     2. Բադալյան Տիգրան, Կարապետյան Գայանե՝ Էջմիածին
     3. Խաչատրյան Գուրգեն, Հովակիմյան Սոնա՝ Էջմիածին
     Արծաթ 16+ զույգեր

1. Դանիելյան Ռոբերտ, Վարդանյան Անուշիկ՝ Գյումրի
     2. Դավթյան Արման, Մելքոնյան Անի՝ Երևան
     3. Ասրյան Արտյոմ, Ջամալյան Մերի՝ Ստեփանակերտ
     Ոսկի 13-15 զույգեր

1․ Վարդազարյան Էրիկ, Պետրոսյան Աննա՝ Երևան
     2. Զաքարյան Արթուր, Վարդանյան Հասմիկ՝ Երևան
     3. Ռաղեանա Բեռնարդ, Ասատրեան Նազե՝ Թեհրան
     Ոսկի 16+ զույգեր

1. Տեր-Եղիշյան Սամվել, Հարությունյան Սոֆի՝ Երևան
     2. Տոնոյան Աշոտ, Մելքոնյան Դանիելա՝ Երևան
     3. Մինասյան Ալեքսանդր, Կարապետյան Նաիրա՝ Երևան
     Բրոնզ 7-9 սոլո

1. Տիգրանյան Անահիտ՝ Գյումրի
     2. Մուրադյան Սաթեն՝ Էջմիածին
     3. Ստեփանյան Մարիա՝ Երևան
     Բրոնզ 10-11 սոլո

1. Ղազարյան Սոնա՝ Էջմիածին
     2. Ղարիբյան Լուսինե՝ Գյումրի
     3. Գրիգորյան Ալյոնա՝ Երևան
     Բրոնզ1 7-9 սոլո

1. Ղափանյան Մոնիկա՝ Գյումրի
     2. Առաքելյան Սոֆիա՝ Ստեփանակերտ
     3. Մարտիրոսյան Դանիելա՝ Ստեփանակերտ
     Բրոնզ1 10-11 սոլո

1. Ադամյան Քնարիկ՝ Գյումրի
     2. Վարդազարյան Յանա՝ Գորիս
     3. Հայրապետյան Մարիա՝ Գորիս
     Արծաթ 7-9 սոլո

1. Բարսեղյան Էլեն՝ Էջմիածին
     2. Ավետիսյան Ալիսա՝ Երևան
     3. Կազոյան Անահիտ՝ Մոսկվա
     Արծաթ 10-11 սոլո

1. Հովակիմյան Սոնա՝ Էջմիածին
     2. Սաֆարյան Արիաննա՝ Երևան
     3. Սարգսյան Սիրանուշ՝ Երևան
     Արծաթ 12-13 սոլո

1. Իսահակյան Էլիզա՝ Երևան
     2. Դավթյան Լունա՝ Էջմիածին
     3. Մխիթարյան Սյուզի՝ Երևան
     Արծաթ 14 սոլո

1. Ղևոնդյան Թամարա՝ Էջմիածին
     2. Առաքելյան Անի՝ Երևան
     3. Բալաբանյան Սյուզաննա՝ Էջմիածին
     Արծաթ 15 սոլո

1. Հակոբյան Մարիա՝ Ստեփանակերտ
     2. Ասատրեան Նազե՝ Թեհրան
     3. Աջումեան Իմելիա՝ Թեհրան
     Արծաթ 16+ սոլո

1. Վարդանյան Անուշիկ՝ Գյումրի
     2. Կիրակոսյան Անահիտ՝ Գյումրի
     3. Միրումյան Սոնա՝ Երևան
     Ոսկի 10-12 սոլո

1. Գորեյան Լիանա՝ Երևան
     2. Չախոյան Սյուզի՝ Էջմիածին
     3. Կարապետյան Գայանե՝ Էջմիածին
     Ոսկի 13-15 սոլո

1. Խաչատրյան Լիլիթ՝ Էջմիածին
     2. Սաֆարյան Լարիսա՝ Ստեփանակերտ
     3. Ջամալյան Մերի՝ Ստեփանակերտ
     Ոսկի 16+ սոլո

1. Սոհբաթյան Սոնա՝ Էջմիածին
     2. Փանանյան Ագապի՝ Երևան
     3. Փափազյան Մարիամ՝ Էջմիածին

| | |
2332 | 0
Facebook