Խնդրում ենք սպասել...
COMMENT.am
Այսօր`  չորեքշաբթի, 12 դեկտեմբերի, 2018 թ.
Ավանդների տոկոսադրույքը`  
Հայկական դրամ
14.00%
,
ԱՄՆ դոլլար
6.50%
,
Եվրոպական Եվրո
4.00%
,
Ռուսական ռուբլի
8.50%
ԱՐՑԱԽ.news ԼՐԱՏՎԱԿԱՆ

Իրադարձություններ

ԲՀԿ-ն ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված 160 թեկնածուների ցուցակը

20:35, չորեքշաբթի, 21 նոյեմբերի, 2018 թ.
ԲՀԿ-ն ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված 160 թեկնածուների ցուցակը

ԲՀԿ-ն ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների: ԲՀԿ նախընտրական ցուցակում ընդգրկված է 176 թեկնածու, ռեյտինգայինով կմրցեն նրանցից 160-ը։

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ)

1. Ադիլխանյան Էդգար Սուրենի

2. Ալեքսանյան Գյուլնարա Ցոլակի

3. Առաքելյան Հռիփսիմե Էռնեստի

4. Գրիգորյան Իրինա Շավարշի

5. Խաչատրյան Կարեն Ռաֆիկի

6. Խաչատրյան Մարինա Կոլյայի

7. Ծառուկյան Արտյոմ Ռաֆայելի

8. Կոստանյան Արմինե Սուրենի

9. Մանուկյան Ալեքսանդր Միքայելի

10. Մելքոնյան Աննա Արտավազդի

11. Պետրոսյան Գեվորգ Վոլոդյայի, ՀՀ ԱԺ Պատգամավոր

12. Սահակյան Վահագն Պետիկի

13. Վարդանյան Վարդան Նահապետի

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն վարչական շրջաններ)

1.Ակաջյան Ռոման Հրաչի

2. Ամիրջանյան Հասմիկ Հովիկի

3. Գեոլյան Վազգեն Մանուկի

4. Գեվորգյան Արթուր Ռուստամի

5. Զաքարյան Աշոտ Հարությունի

6. Զոհրաբյան Զոհրաբ Սենիկի

7. Հարությունյան Մարկոս Արաիկի

8. Մադոյան Ալբերտ Միշայի

9. Մանուկյան Սերյոժա Թադեվոսի

10. Մելքոնյան Ռոբերտ Սուրենի

11.Նամունց Կարինե Վաչագանի

12. Սարգսյան Արմինե Սերժիկի

13. Ուրիխանյան Տիգրան Խաչատուրի

14. Քեշիշյան Վարդուհի Հովհաննեսի

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական շրջաններ)

1.Աբգարյան Արթուր Լեվոնի

2. Այվազյան Գոռ Գենադիի

3. Առաքելյան Կարեն Մնացականի

4. Զաքարյան Արսեն Հրաչյայի

5. Հովհաննիսյան Լյովա Բարիկի

6. Մարգարյան Սենիկ Սաշայի

7. Մարոյան Տիգրան Յուրիի

8. Նազարյան Հակոբ Աշոտի

9. Ռուբենյան Գայանե Ամատունու

10. Սարիբեկյան Կարինե Կամոյի

11. Սիմոնյան Արեվհատ Կապիտանի

12. Սիմոնյան Արսեն Արամայիսի

13. Ստեփանյան Անահիտ Արամայիսի

14. Օթարյան Նոնա Վրեժի

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն վարչական շրջաններ)

1.Այվազյան Ռաֆայել Գագիկի

2. Ասատրյան Վարդան Նորազի

3. Ավոյան Հռիփսիմե Գուրգենի

4. Բաղդասարյան Արտավազդ Հարությունի

5. Գրիգորյան Վաչագան Երեմի

6. Եսայան Ռոզիկ Թագվորի

7. Էնֆիաջյան Վահե Սարգսի

8. Թադեվոսյան Սուսաննա Արշակի

9. Խանդանյան Արթուր Սուրենի

10. Ղազարյան Վաղարշ Գրիգորի

11. Մելքումյան Միքայել Սերգեյի

12. Միքայելյան Արթուր Աշոտի

13. Սուքիասյան Մարինե Վարդգեսի

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

1.Ավոյան Կարեն Ռուբիկի

2. Գրիգորյան Գրիգոր Գառնիկի

3. Դալլաքյան Վոլոդյա Ավետիքի

4. Կարապետյան Գոհար Լեվոնի

5. Խաչատրյան Թամարա Համլետի

6. Խաչատրյան Նաիրա Արթուրի

7. Պողոսյան Կարինե Համլետի, ՀՀ ԱԺ Պատգամավոր

8. Պողոսյան Սոնյա Վարուժանի

9. Ստեփանյան Տիգրան Վաչիկի, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր

10. Սուքիասյան Կարեն Հայկի

11. Վիրաբյան Գրիշա Յաշայի

12. Քենդրջյան Կարեն Հովհաննեսի

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

1.Աղաբաբյան Արայիկ Ռազմիկի, ՀՀ ԱԺ Պատգամավոր

2. Գաբրիելյան Սեդա Տիգրանի

3. Գեվորգյան Քաջիկ Նահապետի

4. Եղիազարյան Դավիթ Կարենի

5. Իսայան Այսեր Ազիզի

6. Խլղաթյան Ռուդիկ Սամվելի

7. Հակոբյան Հակոբ Ռաֆիկի

8. Հովհաննիսյան Նարինե Միխայելի

9. Ղազարյան Վաղինակ Ալբերտի

10. Մելքոնյան Սեդա Սեյրանի

11. Միրիջանյան Գագիկ Մուշեղի

12. Մուրադյան Սամվել Սիմոնի

13. Սարգսյան Էսթեր Գեղամի

14.Սիմոնյան Սամվել Կառլենի

15.Փիլիպոսյան Հայկանուշ Փայլակի

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

1.Ախոյան Արագած Անդրուշի

2.Առուստամյան Նորա Սեդրակի

3.Ավետիսյան Հռիփսիմե Ավետիսի

4.Գրիգորյան Կարեն Մերուժանի

5.Նիկողոսյան Արծվիկ Կարպիսի

6.Պետրոսյան Գրիգոր Սարգսի

7.Փիլիպոսյան Ռաֆայել Աշոտի

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1.Ալոյան Թաթուլ Մյասնիկի

2.Ասոյան Պարույր Նելսոնի

3.Զիրոյան Դավիթ Մկրտչի

4.Խաչատրյան Արմինե Վաչագանի

5.Մադաթյան Հրանտ Ռոբերտի, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր

6.Մախսուդյան Սոնիկ Միհրանի

7. Մանուկյան Արմեն Մխիթարի

8.Մարտիրոսյան Աշոտ Անուշավանի

9.Մուրադյան Ռուբիկ Նարիմանի

10.Նավոյան Արեւիկ Արմենակի

11.Սողոմոնյան Սողոմոն Սերյոժայի

12.Քեֆոյան Նվեր Թորգոմի

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1. Ապերյան Մարիամ Ռուբենի ԲՀԿ

2. Ասատրյան Վանիկ Խաչիկի ԲՀԿ

3. Գրիգորյան Արամ Սեյրանի ԲՀԿ

4. Գեւորգյան Արարատ Սերգեյի անկուսակցական (ինքնաբացարկ է հայտնել)

5. Դալլաքյան Արթուր Ալբերտի ԲՀԿ

6. Դանիելյան Ռուզաննա Գեղամի ԲՀԿ

7. Դումիկյան Անուշ Վենիկի ԲՀԿ

8. Էվինյան Սենիկ Սարիբեկի անկուսակցական (ինքնաբացարկ է հայտնել)

9. Կարախանյան Էդիկ Օնիկի ԲՀԿ

10. Կոնինյան Ռոման Ռաֆայելի ԲՀԿ

11. Հակոբյան Դավիթ Վոլոդյայի ԲՀԿ

12. Հարությունյան Հայարփի Ավագի անկուսակցական

13. Մանուկյան Էդիկ Սենիկի անկուսակցական

14. Մելքոնյան Ռոբերտ Սուրենի անկուսակցական

15. Քեշիշյան ՎաղինակԷդիկի ԲՀԿ

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1. Աբելյան Աշոտ Մյասնիկի անկուսակցական

2. Ալեքսանովա Սուսաննա Պավլովնա ԲՀԿ

3. Բաբայան Էդուարդ Վլադիմիրի ԲՀԿ

4. Բաղդասարյան Մարատ Վարդգեսի ԲՀԿ

5. Գյուլինյան Վեներա Արտավազդի ԲՀԿ

6. Գրիգորյան Գայանե Սաշայի ԲՀԿ

7. Երեմյան Գայանե Ազատի ԲՀԿ

8. Էլիզբարյան Վանիկ Դմիտրիի ԲՀԿ

9. Թեւոսյան Ֆրոնտիկ Ալբերտի ԲՀԿ

10. Լեւոնյան Ռաֆիկ Ամրաստանի ԲՀԿ

11. Խաչատրյան Սյոմա Լեւոնի անկուսակցական

12. Հայրապետյան Ջանիբեկ Սերոբի ԲՀԿ

13. Ղամբարյան Գարիկ Վաչագանի ԲՀԿ

14. Մանուկյան Դավիթ Անդրանիկի ԲՀԿ (ԱԺ պատգամավոր)

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1. Աղաբեկյան Հակոբ Երվանդի ԲՀԿ

2. Աղասյան Անահիտ Ռազմիկի ԲՀԿ

3. Առաքելյան Մանուկ Գուրգենի ԲՀԿ

4. Բադեյան Արմեն Լյովիկի ԲՀԿ

5. Բաղդասարյան Գեղամ Հակոբի «Գործարար» կուսակցություն

6. Գրիգորյան Վարդեվան Ֆաբրիցուսկի, ԲՀԿ (ԱԺ Պատգամավոր)

7. Խաչատրյան Հովհաննես Ռուբիկի ԲՀԿ

8. Հարությունյան Վարուժան Սերյոժայի ԲՀԿ

9. Հովհաննիսյան Արուսյակ Սամվելի անկուսակցական

10. Ղուկասյան Վարդան Կոլյայի անկուսակցական (ԱԺ պատգամավոր)

11. Մխիթարյան Արմենուհի Մկրտչի ԲՀԿ

12. Սերգոյան Կարեն Սերգոյի ԲՀԿ

13. Ստեմպել Մարինե Դավթի ԲՀԿ

14. Վահրադյան Լեւոն Սեդրակի

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի եւ Վայոց Ձորի մարզեր)

1. Աղաբեկյան Սվետիկ Արշավիրի ԲՀԿ

2. Ավետիսյան Արմեն Լեվոնի ԲՀԿ

3. Բագրատյան Սերգեյ Պապաշի ԲՀԿ (ԱԺ պատգամավոր)

4. Զոհրաբյան Նաիրա Վահանի ԲՀԿ (ԱԺ պատգամավոր)

5. Հակոբյան Ռոբերտ Գուրգենի ԲՀԿ

6. Հարությունյան Էմիլ Մելսիկի ԲՀԿ

7. Մաթեվոսյան Անդրանիկ Մեվոսի ԲՀԿ

8. Մնացականյան Գրիշա Ժորիկի ԲՀԿ

9. Սայադյան Արմենուհի Եգորի ԲՀԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1. Ադամյան Նինա Հայկի – ԲՀԿ

2. Բաբաջանյան Վարուժան Սարգսի անկուսակցական

3. Զարգարյան Արկադյա Անդրանիկի, ԲՀԿ

4. Ղալթախչյան Կամո Վաղարշակի, ԲՀԿ

5. Ճաղարյան Քրիստինե Կորյունի, ԲՀԿ

6. Մելիքսեթյան Ժիրայր Մարտունի ԲՀԿ

7. Սարգսյան Արթուր Վոլոդյայ ԲՀԿ

| | |
2881 | 0