Խնդրում ենք սպասել...
COMMENT.am
Այսօր`  չորեքշաբթի, 12 դեկտեմբերի, 2018 թ.
Ավանդների տոկոսադրույքը`  
Հայկական դրամ
14.00%
,
ԱՄՆ դոլլար
6.50%
,
Եվրոպական Եվրո
4.00%
,
Ռուսական ռուբլի
8.50%

Միջազգային

Հայտնի են Երևանում կայանալիք միջազգային մրցաշարին մասնակից թիմերի կազմերը

17:15, երեքշաբթի, 13 նոյեմբերի, 2018 թ.
Հայտնի են Երևանում կայանալիք միջազգային մրցաշարին մասնակից թիմերի կազմերը

Նոյեմբերի 14-ից 20-ը Երևանում կկայանա ընկերական մրցաշար, որին կմասնակցեն Հայաստանի, Գերմանիայի, Պորտուգալիայի և Հոլանդիայի մինչև 19 տարեկանների հավաքականները: Մրցաշարը կանցկացվի 2019 թ. Հայաստանում կայանալիք Եվրոպայի մինչև 19 տարեկանների առաջնության եզրափակիչ փուլի նախապատրաստության շրջանակներում:

Ներկայացնում ենք մասնակից թիմերի կազմերը, խաղացանկը և մրցաշարը սպասարկող անձնակազմը:

Հայաստանի Մ-19 հավաքական

Դարպասապահներ

Էրիկ Մելիքսեթյան, «Արցախ»

Նարեկ Հովհաննիսյան, «Բանանց»

Արթուր Միրոյան, «Արարատ-Արմենիա»

Հարություն Մելքոնյան, «Փյունիկ»

Պաշտպաններ

Արսեն Եղիազարյան «Բանանց»

Սերգեյ Հարությունյան «Բանանց»

Ֆելիքս Խաչատրյան «Բանանց»

Արման Ղազարյան «Բանանց»

Սուրեն Հարությունյան «Փյունիկ»

Դավիթ Գրիգորյան «Փյունիկ»

Պերճ Պողիկյան «Փյունիկ»

Կարեն Հովհաննիսյան, «Արարատ-Արմենիա»

Արսեն Սարգսյան, «Արարատ-Արմենիա»

Կիսապաշտպաններ

Նարեկ Գրիգորյան, «Բանանց»

Սերգեյ Մկրտչյան «Բանանց»

Դավիթ Փարեմուզյան «Բանանց»

Արամ Խամոյան «Լոկոմոտիվ»

Ռաֆիկ Միսակյան «Շիրակ»

Էրիկ Ազիզյան «Զեմպլին Միխալովցե» (Սլովակիա)

Էմմանուել Ներսես Օդեմիս, «Ստադ Նյոնե» (Շվեյցարիա)

Երջանիկ Ղուբասարյան «Համբուրգ Մ-19» (Գերմանիա)

Հարձակվողներ

Գրենիկ Պետրոսյան «Փյունիկ»

Մարտին Գրիգորյան, «Գանձասար-Կապան»

Ժիրայր Շաղոյան, «Արարատ-Արմենիա»

Արմեն Հովհաննիսյան «Զեմպլին Միխալովցե» (Սլովակիա)

Գերմանիայի Մ-19 հավաքական

Լուկա Պլոգման

Ժան-Մանուել Մբոմ

Քրիստիան Ֆրուխտլ

Լուկաս Լարս Մայ

Օրել Յան Բիսեք

Ջորդան Լուի Բեյեր

Ջոնաթան Բուրկարդտ

Ալեքսանդեր Լունգվից

Խոսե Էնրիկե Ռիոս Ալոնսո

Էրիկ Հոթման

Դենիս Յաստրժեմբսկի

Նիկոլաս-Գերիտ Կուն

Յան-Ֆիտե Արպ

Անդրիկո Սմոլինսկի

Չարլզ-Յեսայա Հերման

Ջոն Յեբոա

Սամուել Լենգլե

Պատրիկ Սուսեկ

Յուլիան Կրալ

Ֆին-Օլե Բեքեր

Ջոշա Վագնոման

Յոնաս Դավիդ

Մաքսիմիլիան Բաուեր

Պորտուգալիայի Մ19 հավաքական

Կելտոն Բիայի
     Ժոաո Կոշտա

Գոնսալո Լոուրեյրո

Պեդրո Ալվարո

Նունե Տավարեշ

Դիոգո Կապիտաո

Տիագո Դանտաշ

Բերնարդո Սոուզա

Պեդրու Նետու

Տիագո Ռոդրիգեշ

Ժոաո Վալիդո

Թոմաս Տավարեշ

Գոնսալո Կարդոսո

Ժոաո Մարիո

Ռաֆաել Կամաչո

Վիտոր Ֆերեյրա

Ռոդրիգո Ֆերնանդեշ

Դանիել Սիլվա

Դիոգո Բրաշ

Լուիշ Լոպեշ

Հոլանդիայի Մ19 հավաքական

Յուրգեն Էկելենկամպ

Միտչել Բաքեր

Ռայան Գրավենբերք

Սվեն Բոթման

Յասպեր Շենդելար

Պեր Կոպմեյներս

Դաիշվան Ռեդան

Խուան Ֆամիլիա Կաստիլյո

Կյել Շերպեն

Դանիել վան Կամ

Լուդովիտ Ռեյս

Տյիս Դալինգա

Ֆաբիան դե Կեյզեր

Մուհամեն Մալահի

Շեյխ Տուրե

Լուցհարել Գեերտրուիդա

Օրքուն Քյոքչյու

Վոուտեր Բերգեր

Սեպ վան դեն Բերգ

Մոհամեդ Ամինե Իհատարեն

Ռիկո Զիգերս

Տիյն Դավերվելդ

Կիկ Պյերյե

Մրցաշարի խաղացանկը

14.11.18 Հայաստան-Հոլանդիա, Ֆուտբոլի ակադեմիայի մարզադաշտ, 14:00

14.11.18 Գերմանիա-Պորտուգալիա, Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտ, 17:00

17.11.18 Հայաստան-Պորտուգալիա, Ֆուտբոլի ակադեմիայի մարզադաշտ, 14:00

17.11.18 Հոլանդիա-Գերմանիա, Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտ, 17:00

19.11.18 Հայաստան-Գերմանիա, Ֆուտբոլի ակադեմիայի մարզադաշտ, 14:00

20.11.18 Պորտուգալիա-Հոլանդիա, Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտ, 17:00

Սպասարկող անձնակազմ

ՈՒԵՖԱ-ի պատվիրակ՝ Լուկաս Սիոտրոպոս (Հունաստան)

ՈՒԵՖԱ-ի տեսուչներ՝ Ռայմոնդ Էլինգեմ (Ուելս), Խուան Անտոնիո Ֆերնանդես Մարին (Իսպանիա)

Մրցավարներ

Միկոլա Բալակին, Վլադիմիր Վիսոցկի (երկուսն էլ՝ Ուկրաինա)

Մանֆրեդաս Լուկյանչուկաս, Վիտիս Սնարսկիս (Լիտվա)

Ռադե Օբրենովիչ, Տոմիսլավ Պոսպեհ (Սլովենիա)

Հենրիկ Նալբանդյան, Խաչատուր Հովհաննիսյան (Հայաստան)

| | |
1326 | 1