Խնդրում ենք սպասել...
COMMENT.am
Այսօր`  չորեքշաբթի, 21 նոյեմբերի, 2018 թ.
Ավանդների տոկոսադրույքը`  
Հայկական դրամ
14.00%
,
ԱՄՆ դոլլար
6.50%
,
Եվրոպական Եվրո
4.00%
,
Ռուսական ռուբլի
8.50%

Իրադարձություններ

Նոյեմբերի 3-ին և 4-ին Հայաստանում կայանալիք ֆուտբոլային հանդիպումների ժամանակացույցը

12:00, շաբաթ, 03 նոյեմբերի, 2018 թ.
Նոյեմբերի 3-ին և 4-ին Հայաստանում կայանալիք ֆուտբոլային հանդիպումների ժամանակացույցը

Ներկայացնում ենք Հայաստանի մանկապատանեկան բոլոր տարիքային խմբերում և Հայաստանի Բարձրագույն խմբում նոյեմբերի 3-ին և 4-ին կայանալիք հանդիպումների ժամանակացույցը և անցկացման վայրը:

Նոյեմբերի 3-ին

Բարձրագույն խումբ

Ալաշկերտ-Շիրակ, Երևան՝ «Նաիրի», սկիզբը՝ 15:00


     Գանձասար-Կապան-Արցախ ՖԱ, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 18:00

Մանկապատանեկան առաջնություններ և գավաթային հանդիպումներ


     Մ-17Ա Գանձասար-Երևան-02-Ալաշկերտ-02, Երևան՝ "Ջունիոր սպորտ", սկիզբը՝ 11:00


     Մ-16Գ Միկա-03-Արարատ-03, Երևան՝ ՄԶՀՀԿ ՊՈԱԿ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 11:30


     Մ-14Գ Փյունիկ-2-05-Գանձասար-Երևան-05, Երևան՝ Փյունիկ մ/դպ, սկիզբը՝ 12:00


     Մ-17Ա Արարատ-02-Բանանց-02, գ.Ձորաղբյուր՝ մարզահամալիր, սկիզբը՝ 12:30


     Մ-14Գ Արտաշատ-05-Բանանց-2-05, Արտաշատ՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 13:30


     Մ-14Գ Շիրակ-2-05-Արարատ-05, Գյումրի՝ ֆ.ակադ./արհեստական/, սկիզբը՝ 13:30


     Մ-14Գ Բանանց-1-05-Նիկարմ-1-05, Երևան՝ Բանանց մ/դպ, սկիզբը՝ 14:00


     Մ-14Գ ՎՖԴ-05-Էրեբունի-05, Վանաձոր՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 14:00


     Մ-16Գ Գանձասար-Երևան-03-Դովեղ-03, Երևան՝ "Ջունիոր սպորտ", սկիզբը՝ 14:00


     Մ-16Գ Սիսիան-03-Գանձասար-Կապան-03, Սիսիան՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 14:00


     Մ-14Գ Աղբյուրակ-05-Շիրակ-1-05, Հրազդան՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 14:30


     Մ-15Գ Բերդ-04-Գանձասար-Երևան-04, գ.Բերդավան՝ գյուղային, սկիզբը՝ 15:00


     Մ-14Գ Գանձասար-Կապան-05-Փյունիկ-1-05, Կապան՝ Գանձասար մարզաբազա, սկիզբը՝ 15:00


     Մ-13Ե2 Միկա-06-Բանանց-2-06, Երևան՝ ՄԶՀՀԿ ՊՈԱԿ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 15:30

Նոյեմբերի 4-ին

Բարձրագույն խումբ

Փյունիկ-Բանանց, Երևան՝ «Հանրապետական», սկիզբը՝ 14:00
    

Արարատ-Լոռի ՖԱ, Երևան՝ «Նաիրի», սկիզբը՝ 15:00

Մանկապատանեկան առաջնություններ և գավաթային հանդիպումներ

Մ-14Բ1 Լ.Արցախ-05-Արցախ-05, Ստեփանակերտ՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 11:00

Մ-16Գ Ակադեմիա-03-Երևան-03, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 12:00


     Մ-15Գ ԽՄՕՄՄ-Հանքափոր-04-Միկա-04, Մասիս՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 12:00


     Մ-16Գ Բանանց-03-Աղբյուրակ-03, Երևան՝ Բանանց մ/դպ, սկիզբը՝ 12:30


     Մ-15Գ Արարատ-04-Լ.Արցախ-04, գ.Ձորաղբյուր՝ մարզահամալիր, սկիզբը՝ 12:30


     Մ-17Ա Շիրակ-02-Էրեբունի-02, Գյումրի՝ ֆ.ակադ./արհեստական/, սկիզբը՝ 13:00


     Մ-15Գ ԱՖԴ-04-Շիրակ-04, Արթիկ՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 13:00


     Մ-15Գ Երևան-04-Փյունիկ-04, Էջմիածին՝ ֆուտ.ակադեմիա, սկիզբը՝ 13:30


     Մ-15Գ Լոռի ՖԱ-04-Փյունիկ-Մրգաշատ-04, Վանաձոր՝ ՎՖԱ մ/դաշտ, սկիզբը՝ 14:00


     Մ-15Գ Ակադեմիա-04-Վաչիկ-04, Երևան՝ Ֆուտբոլի ակադեմիա, սկիզբը՝ 14:30


     Մ-14Գ Ալաշկերտ-05-Ակադեմիա-05, Մասիս՝ քաղաքային, սկիզբը՝ 14:30


     Մ-15Գ Բանանց-04-Մարտունի-04, Երևան՝ Բանանց մ/դպ, սկիզբը՝ 15:00


     Մ-16Գ Շիրակ-03-Ալաշկերտ-03, Գյումրի՝ ֆ.ակադ./արհեստական/, սկիզբը՝ 15:00

| | |
1482 | 1
Facebook
ՄԱՄՈՒԼ.am